MÖBLER / Bord / Nattygsbord 8548435
nr 854 8435
Nattygsbord
Ett par, 40-tal, längd: 46 cm, djup: 34 cm, höjd: 54 cm, Mahogny
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 oktober 2013
kl 18:56:16
400 kr
200 kr
300 kr
400 kr